Dwa drugie miejsca dla SP Łężyny

Dwa drugie miejsca dla SP Łężyny w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W piątek 12 kwietnia 2024 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej w Łężynach wzięła udział w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Celem turnieju było działanie na rzecz przestrzegania zasad ruchu drogowego, w tym również troski o poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym, a także popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie: I-Maja Białek, Sylwia Bieryło, Emil Biernacki, Mikołaj Chronowski; II-Natalia Mroczka, Jerzy Augustyn, Patryk Bal. Obie wywalczyły drugie miejsce. Opiekunem naszych uczniów była pani Agata Marchewka. Gratulujemy uczniom wiedzy i umiejętności oraz miejsca na podium.