Warsztaty scrapbooking-u ,, Kartki świąteczne''

Przed nami kolejne święta związane ze  składaniem  życzeń. Dlatego postanowiliśmy włożyć trochę pracy aby pielęgnować tradycję i wysyłać najdroższe i najbardziej atrakcyjne – robione ręcznie kartki.

Dnia 6 marca w 2024 roku w szkole odbyły się warsztaty rękodzieła, w których udział wzięły uczennice z klasy czwartej i piątej.

Organizatorki warsztatów przygotowały kolorowe kartony i gotowe elementy plastyczne.

Uczniowie poznali też nową technikę plastyczną scrapbooking, dzięki której mogli wykorzystać do rękodzieła skomplikowane wzory, fantastyczne motywy kwiatowe i ażurowe dekoracje świąteczne.

Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Okazały się wspaniałym pomysłem na rozwijanie wyobraźni, zachęcanie do twórczej aktywności i ekspresji plastycznej, a efektem  dwugodzinnej pracy byłoprzepiękne kartki, które zostaną wysłane do osób związanych z naszą placówką.

Organizatorki warszatów: Marta Roman i Justyna Sanocka