XXII Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2024

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie zaprasza uczniów szkół podstawowych klas od IV - VIII powiatu jasielskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu grafiki komputerowej.

Celem konkursu jest: doskonalenie umiejętności plastycznych i wyrobienie wyobraźni artystycznej, wyćwiczenie sprawnego posługiwania się nowoczesną techniką informatyczną, stworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa oraz prezentacji informatycznych dokonań. Temat tegorocznej edycji konkursu to „Kwiaty”. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie prac plastycznych ukazujących piękno kwiatów, ich bogatą kolorystykę, różnorodność kształtów. Mogą one być przedstawione w ich naturalnym środowisku lub w wazonie, doniczce, bukiecie. Zachęcamy do odkrywania ich walorów estetycznych, niech będą inspiracją do wykonania artystycznych prac. Prace mogą być wykonane w dowolnym programie graficznym.

Chęć uczestnictwa w konkursie proszę zgłaszać do Pani Agnieszki Skrzęta - Siry. Prace konkursowe należy przed 25.03.2024r. (poniedziałek) przesłać do na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść do szkoły zgrane na pendrive, zapisane jako plik graficzny w formacie BMP, GIF, JPEG. W razie potrzeby może być on skompresowany w znanych formatach np. rar, zip.
25.03.2024 odbędzie się etap szkolny konkursu, wybrane prace wezmą udział w konkursie powiatowym.